Heets Satın Al

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün mekân almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kadar yanma teamüllemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan kişiler midein bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kullanmak midein belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en makro tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışdemeviklarını değişmek ve insanoğluın daha az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets tutmak midein ananevi sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine onat olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets yararlanmaı midein tasarlanmıştır. çeyiz, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in mideindeki tütün özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu işlem, tütünün yanması adına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre daha az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kullanmak midein belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, yararlanmaı da mevzii yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakalı meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets yararlanmaı haysiyetiyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar sair tütün ürünleri kadar bağımlılık strüktürcı olabileceği konusunda ikazlar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuştur. Bazı afiyet örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his emrazı ve sair afiyet problemlerine neden olabileceğinden endişe etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri bile atışma konusu olmuştur.

Bununla bile, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre daha az zararlı olduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan kişiler midein yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre daha az zararlı olduğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün yararlanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına onat şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve afiyet önerilerine onat şekilde kullanmalıdırlar.