Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS amortisörı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman yan almış olduğundan, sigaraya benzemekle yan yana, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kadar yanma teamüllemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan eşhas sinein bir dalgalı olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak sinein mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en muhteşem duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme allıkışkanlıklarını takas etmek ve insanların daha azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets yollamak sinein kökleşik sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine amelî olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine ilişkilı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets tasarrufı sinein tasarlanmıştır. Alet, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu işlem, dumanün yanması adına, buharlaşması yüz açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara nazaran daha azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak sinein mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, tasarrufı da lokal yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakadar yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün kolaylıkla heets tasarrufı yüz, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar özge duman ürünleri kadar bağımlılık yapıcı olabileceği dair ikazlar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Bazı keyif örgütleri, Heets kadar duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his emrazı ve özge keyif problemlerine münasebet olabileceğinden endişe etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri de ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla yan yana, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara nazaran daha azca zararlı olduğunu ve sigara bırakma yuğrunda bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan eşhas sinein yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara nazaran daha azca zararlı olduğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına amelî şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve keyif önerilerine amelî şekilde kullanmalıdırlar.