pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında durum almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) düzen süresince kızılışdataş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle düzen muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışdataş muktedir olmak muhtevain oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışdataş muktedir olmak o kadar zahmetsiz bileğildir. Çünkü bu sorunlemler dolar kuru üzerinden iş dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain ya da oyunda elan zait silah gücü üzere hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu elan çok oynamanızı esenlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere durum verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile durum verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular düzen içerisinde durum vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temaşa süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğsoruntirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında durum vadi UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişki gkalıntı ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta düzen dokumamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tüm oyuncuların nerede olduklarını seyircilere görevlendirmek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu sistem hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak muhtevain temelli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her hin bir maksat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında durum vadi duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda durum vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu madik sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi bileklü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara kelime üzere görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur görmek yahut bir nesneyi nişan görmek fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir sorunin kendiliğinden olarak dokumalması fehvaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al